Publikuokite informaciją apie save “Kurpavalgyti.lt” portale nemokamai!

Patys redaguokite savo anketą: naujienas, paslaugas, akcijas, renginius, aprašymą, foto galeriją.

Būkite matomi Lietuvos maitinimo įstaigų žemėlapyje.

Būkite surandami pagal įvairius kriterijus: darbo laiką, tipą, virtuvę, geografinę padėtį, teikiamas paslaugas.

Būkite matomi ir atrandami!

Manau, projektas teiks abipusę naudą maitinimo įstaigų savininkams bei Jūsų potencialiems klientams.

Egzistuoja įvairūs reklamos būdai, tačiau ne visi efektyvūs bei įkandami. Internetas yra puiki terpė reklamai, nes galima pasiekti milžiniškas auditorijas bei patikrinti, kiek reklama yra efektyvi.

“Kurpavalgyti.lt” portale nemokamai galite publikuoti įmonės rekvizitus, vaizdinę informaciją (foto galerija), naujienas, akcijas ir pan. Žodžiu, viską, ko reikia, kad sudarytumėte įspūdį apie save ir pritrauktumėte klientų.

Egzistuoja ne vienas panašaus turinio portalas, tačiau juose nevisada patogu rasti norimos informacijos. Tarkime, šalia manęs esančias kavines; arba matyti mano rajone esančius restoranus; arba žinoti, kurie barai dirba 2 valandą nakties. Kuo patogesnė paieška, tuo didesnė tikimybė, kad Jūs būsite surasti.

Daugumoje portalų Jūs negalite valdyti informacijos apie save. Bet juk tai taip nepatogu. Pastoviai reikia ieškoti būdų, kaip pritraukti klientus akcijomis, renginiais, naujais patiekalais, galų gale reikia reaguoti ir į konkurentus. Jei nevaldote informacijos patys, esate statiški.

Registruodamiesi užtruksite tik kelias minutes. Norėdami pradėti registruoti, spauskite “Registruotis”.

Jei turite neaiškumų ar pageidavimų, galite parašyti į Elektroninis paštas