Apie

Kurpavalgyti.lt komanda labai džiaugiasi galėdama Jūsų teismui pristatyti šią svetainę, kurioje galėsite atrasti, aptarti, apskųsti, pagirti Jums (ne)patikusį barą, kavinę, restoraną. Panaudodami interaktyvų žemėlapį tikimės, kad tokia paieška bus efektyvesnė ir pats procesas bus įdomesnis.

Maitinimo įstaigų savininkams

Maitinimo įstaigų žemėlapis kol kas yra kuklus, tad visi maitinimo įstaigų savininkai maloniai kviečiami nemokamai reklamuotis šioje svetainėje. Jūsų patogumui sukurta registracijos forma, kurioje patys galėsite sukurti savo anketą. Mums ją patvirtinus, galėsite patys valdyti informaciją apie save: įkelti nuotraukas, logotipą, pateikti prisistatymą, skelbti naujienas, akcijas, renginius. Tai nėra galutinė svetainės versija ir dirbdami kartu stengsimės atrasti kitų būdų kaip reklamuoti save. Detalesnę informaciją bei registracijos formą rasite čia.

Tau ir man

Internete yra keletas panašaus pobūdžio svetainių. Deja, jose sunku rasti norimą informaciją. Interaktyvus žemėlapis leidžia surasti barus, restoranus, kavines, kurios yra tavo mieste, tavo rajone, tavo gatvėje. Adresas dažnai nieko nepasako. Egzistuoja šimtai gatvių gatvelių, kurių nežinai, o, pasirodo, jos netoli tavo namų, darbo, mokymosi įstaigos...

Logotipo dešinėje pusėje parašytas žodelis "beta". Tai reiškia, kad svetainės versija nėra galutinė. Jei radai klaidų ar turi pasiūlymų, mielai rašyk . Iš anksto ačiū.

Taigi, kur pietausi šiandien?